Енергоаудит в новобудовах допоможе зекономити

Енергоаудит в новобудовах допоможе зекономити

У 2017-2018 роках нам випала нагода зробити кілька спеціалізованих енергоудитів в м.Рівне, які потім допоможуть зекономити власникам значні кошти.

Енергоаудит у приватних будинках було проведено з метою виявлення будівельних недоліків та виявлення джерел втрати тепла.

Наразі власники мають змогу оперативно виправити більшість дефектів, що допущені при будівництві.  Особливо актуальним було термографічне обстеження, що проведене у будинку , котрий в найближчому майбутньому буде зданий в експлуатацію. На даному етапі будівництва власник має змогу проконтролювати дотримання будівельних норм.

Разом з власником та виконробом ми обстежили кожен закуток новобудови. Таким чином  власник зміг сам побачити  недоліки в роботі будівельників, вказати на них виконробу і тепер має змогу оперативно їх усунути. Саме це  в майбутньому дасть змогу уникнути небажаних витрат на ремонт будинку. Очевидно, що актуальність термографічного обстеження під час купівлі будинку є саме тим інструментом, що вкаже на найбільш проблемні місця тепловрат та дасть змогу реально спрогнозувати вартість утримання будинку.

Меню