ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ПОГОДЖУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ НА НАЙКРАЩЕ /// СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ SUNPOWER !!!

ДЛЯ КЛІЄНТІВ ЯКІ ПОГОДЖУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ НА НАЙКРАЩЕ /// СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ SUNPOWER !!!

Перетворюючи звичайне на виняткове.

Саме такий корпоративний слоган одного з кращих світових виробників  сонячних панелей SUNPOWER

Компанія була створена в Кремнієвій долині у квітні 1985 року доктором Річардом Свонсоном (Dr. Richard Swanson), а у 2011 році році увійшла до складу концерну Total (четверта за величиною енергетична компанія у світі), і з того часу є його дочірньою структурою.

8 з 10 найбільших американських корпорацій, що інвестують у сонячну енергетику, вибирають SunPower (Apple, Microsoft, Walmart, Target та інші). SunPower займає 1-е місце з продажів у США, як на ринку приватних, так і комерційних станцій (U.S. Energy Information Administration, 2019).

ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ

SunPower – це вибір все більшої кількості домовласників і підприємств по всьому світу. І це не дивно, адже з моменту заснування, SunPower є лідером в області глобальних сонячних інновацій. У порівнянні з аналогами, сонячні панелі SunPower забезпечують більше енергії та надійності завдяки найефективнішим і сучасним технологіям.

Наприклад, стандартні моно- або полікристалічні сонячні елементи модулів інших компаній, зазвичай, дуже крихкі й не мають кута вигину. Елементи Sunpower більш гнучкі, вони не ламаються, і навіть зламаний елемент Sunpower продовжує працювати без втрати потужності. Значуща унікальність сонячних модулів SunPower полягає в тому, що паяні мідні стрічки замінені гнучкими з’єднаннями, а елементи в них з’єднані паралельно, на противагу послідовному з’єднанню. Це, у свою чергу, дає більшу ефективність вироблення електроенергії коли на модулі тінь, сміття або бруд. Більш низька пікова робоча температура елементу збільшує термін життя модуля, а матеріали, з яких він зроблений, запобігають PID (potential induced degradation), і захищають від зниження потужності, що викликається вологістю.

НАЙПОТУЖНІШІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДОСТУПНІ І В УКАЇНІ

На початку весни 2020 року компанія SunPower оновила майже всю лінійку фотомодулів і вже на почтаку літа офіційно представила  в Україні дві лінійки:

серія Perfomance
серія Maxeon

Спеціально до виходу на ринок сонячних батарей ми зробили відео-огляд НОВИНОК

Більш детально про технічні характеристики сонячних панелей можна переглянути у презентації

http://online.fliphtml5.com/mqgsm/msxy/?fbclid=IwAR05FfyXrkpOPsiniqY6kYojl_5Bn9MakwgSRMjb4KDCbBhtO6nk4UB3fLc#p=1

Ну а щоб ще краще зрозуміти всі вигоди які пропоную компанія SunPower запрошуємо відвідати наш офіс та вживу побачити НАЙПРОДУКТИВНІШІ В СВІТІ СОНЯЧНІ  БАТАРЕЇ

м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Технічні характеристики

ds-sunpower-p17-355-commercial-solar-panels

Меню