Чи потрібен Вам енергоаудит або куди тікають гроші?

Чи потрібен Вам енергоаудит або куди тікають гроші?

Компанія “Сонячні системи” проводить комплексні енергоаудити, метою яких (крім обов’язкових) є впровадження реальних кроків для досягнення економії. Запропоновані заходи не зводяться до елементарної заміни лампочок на світлодіодні або заміні котлів. Ми пропонуємо нашим клієнтам реальні кроки для досягнення максимального ефекту від проведення енергоаудиту. За результатами енергетичного аудиту, пропонуються заходи для зменшення споживання енергії та покращення комфортних умов проживання. Результати аудиту завжди конкретизовані і передбачають рекомендації підбору конкретного обладнання з чіткими строками окупності.

Так навіщо ж потрібен Вам енергоаудит?

Найчастіше підприємства чи домогосподарства витрачають даремно величезну кількість енергії, не контролюючи основні джерела втрат енергії. Виявлення основних витратних статей в енергетичному балансі є одним із завдань енергоаудиту, крім того аудит систематизує і показує, де і як витрачається енергія. І як підсумок проведення енергоаудиту, клієнт отримує рекомендації щодо зниження витрат енергії, а також пропонує методи скорочення загального споживання енергії з детальними економічними розрахунками. Зниження споживання енергії на будь-якому підприємстві – один з основних викликів для сучасного стилю управління будь-яким підприємством. Зниження витрат на енергію = зниження собівартості продукції або послуги. У сучасному світі, зниження собівартості продукту є умовою виживання для багатьох видів бізнесу.

Проводимо енергоаудит, обстеження тепловізором

Послуги з тепловізійного та енергетичного обстеження (енергоаудиту) будинків, квартир, споруд цивільного призначення з метою оцінки ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та реалізації енергозберігаючих заходів.

За допомогою тепловізора можна:

Проконтролювати роботу теплоізоляції будинку. Виявити місця прояви конденсату на внутрішніх поверхнях приміщення. Розрахувати необхідну кількість і підібрати тип утеплювача.

 1. Виявити засмічення опалювальних систем.
 2. Налаштувати систему теплоїї підлоги.
 3. Виявити місця протікання труб та дахів.
 4. Визначити наявність, розмір та місцезнаходження тріщин в стінах.
 5. Визначити неякісну установку віконних і дверних блоків.
 6. Проконтролювати герметичність віконних склопакетів.
 7. Знайти джерело причини підвищеної вологості всередині будівлі.
 8. Простежити стан електропроводки для усунення слабких контактів, які можуть призвести до пожежі при нагріванні від перенавантажень.

Роботи проводяться висококваліфікованими спеціалістами із застосуванням сучасної тепловізійної апаратури виробництва фірми IRISYS (Велика Британія).

Вартість тепловізійної зйомки:

 • від 500 грн (обстеження квартир на місці і вказівка всіх дефектів)
 • від 1 000 грн (обстеження будинків на місці та вказівку всіх дефектів)
 • від 3 000 грн (обстеження + звіт в паперовому вигляді з рекомендаціями щодо усунення дефектів)
Меню