Звіт про роботу мережевих сонячних електростанцій за вересень 2018 року

Сумніви потенційних клієнтів в ефективності роботи сонячних електростанцій, в умовах клімату Західної України, кожного місяця ми намагаємося розвінчати демонструючи фактичні показники роботи СЕС.

На практиці збір даних роботи мережевої сонячної станції відбувається наступним чином – маючи необхідні сервісні паролі, інженер скачує звіти з програми on-line моніторингу та робить узагальнення показників по кожній сонячній електростанції.  На основі отриманої інформації, місяць до місяця, а також маючи всі технічні параметри встановленого обладнання, можна поступово сформувати перелік рекомендацій по максимально ефективному будівництву СЕС.

Принципово на продуктивність роботи сонячної станції під «Зелений» тариф впливають наступні параметри:

  • Умови розташування сонячних батарей – кут нахилу, розташування сонячних панелей відносно півдня, затіненість поверхонь.
  • Тип встановлених фотомодулів – полікристалічні або монокристалічні.
  • Якість електротехнічного монтажу.
Показники роботи СЕС за вересень 2018 року

№ п/п

Назва населеного пункту – Назва СЕС

Номінальна потужність (DC) сонячних батарей  (кВт)

Номінальна потужність (AC) мережевого інвертора (кВт)

Генерація  за місяць (кВт*год)

К-ть енергії отриманої з 1 кВт ФЕМ (кВт*кВт)

1СЕС ОСТРОГ

34,32

27

3495

101

2СЕС РІВНЕ

23,4

20

2934

125

3СЕС КОСТОПІЛЬ

15,9

12,5

1613

101

4СЕС ТЕРНОПІЛЬ

32,4

30

3859

116

Всі статистичні дані отримані з ресурсів Fronius Solar WEB та MyPowerManager.

За підсумками вересня, можна зробити наступний висновок – середній показник продуктивності (генерації) з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей становить 101 кВт*год (в серпні 137 кВт*год). Підвищений результат +20% –  зафіксовано сонячною електростанцією (СЕС Рівне) розташованою на динамічній системі стеження за рухом сонця.

В підсумок. для отримання стабільного гарантованого доходу по Зеленому тарифу принципово важливим є надійна продуктивна робота всього обладнання сонячної електростанції. Відповідально проведена робота в частині проектування будівництва домашньої СЕС, дає можливість індивідуально підібрати обладнання виходячи зі всіх умов технічного завдання проекту. В подальшому такий проект є основою для досягнення проектних показників роботи сонячної станції з місяця в місяця, з року в рік

Якщо Ви перебуваєте на етапі визначення потужності сонячної станції, підбору обладнання, або  просто для себе хочете зрозуміти  принцип фінансового механізму Зеленого тарифу рекомендуємо Вам залишити контактні дані у формі зворотного зв’язку або напряму контактувати за вказаними номерами телефону:

 067-258-43-30 Святослав

067-363-02-77 Віталій

  1. Ігор сказав:

    Доброго часу доби! Я зараз закордоном, але дивлюсь вас вже більше 3-х місяців. Саме ваша відкритість та простота пояснення привернула мою увагу до вашої ко панії. Я придбав будинок на 38 сотках землі, яка зорієнтована на південь, і хочу щоб ви мені допомогли встановити 30 Квт станцію. Повертаюсь в Україну в другій половині грудня 2018 року і хочу відразу розпочати процес підготовки до встановлення СЕС. Які рекомендації для початку ви мені можете надати по оформленню та підготовці підключення необхідної потужністі. На лічильник стоїть автомат на 16 А. Скиньте ссилку будь ласка.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *