Акційна пропозиція для наших клієнтів! Планшет в подарунок!!!

Акційна пропозиція для наших клієнтів! Планшет в подарунок!!!

Системи автономного освітлення завжди користувалися попитом, проте лише з появою високоефективних, доступних сонячних батарей та світлодіодних світильників мрія про електричне автономне освітлення стала реальною.

Перелік місць для монтажу таких сонячних систем практично нескінченний:

 • дорожні магістралі, особливо транспортні розв’язки, пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту;
 • зони заїзду АЗС, СТО, паркінги;
 • паркові зони, відкриті міські і промислові території
 • освітлення території приватних будинків
 • освітлення сільських та селищних доріг

За рахунок вдосконалення технологій виробництва сонячних батарей, сонячні ліхтарі забезпечують надійне освітлення, та є економічно доцільним рішенням, оскільки відкидають необхідність прокладання централізованих мереж енергопостачання та не потребують щомісячної оплати за користування електричної енергії.  Додатковими перевагами автономного вуличного освітлення є:

 • швидкість монтажу ліхтарів на сонячних батареях (монтаж підготовленої конструкції займає до 1 робочого дня);
 • безпечність та екологічність на протязі всього терміну експлуатації та утилізації;
 • продовжений термін служби (в залежності від типу акумуляторних батарей (АКБ) до 10 років);
 • автоматична та контрольована робота установки;

Поряд з перевагами світильники на сонячних батареях мають і ряд недоліків:

 • висока ціна вуличного ліхтаря за умови встановлення на спеціалізованих конструкція / опорах;
 • залежність часу роботи автономного світильника від погодних умов (дощ, сніг);
 • необхідність якісного періодичного обслуговування АКБ;
 • обмеженість використання в умовах значної затіненості території (крона дерев, висотні будівлі тощо).

Принцип роботи вуличного освітлення на сонячних батарея та світлодіодних лампах

Принцип роботи сонячних батарей для освітлення вулиць досить простий – сонячна панель виробляє протягом світлового дня постійний струм, котрий через контролер заряду заряджає невеликий акумулятор. Енергії в ньому достатньо щоб живити невеликі але потужні світлодіодні лампи, при цьому надлишок енергії може бути використаний для роботи додаткового обладнання, наприклад WIFi роутера, систем відеоспостереження, зарядних пристроїв. З метою продовження часу роботи, сонячні ліхтарі можуть комплектуватися датчиками руху. Головним мозком системи автономного освітлення є контролер заряду, саме він відповідає:

 • за продуктивну роботу з енергію, що надходить від сонячної батареї,
 • правильний та своєчасний заряд акумуляторної батареї (АКБ),
 • контроль перезаряду та недозаряду АКБ,
 • режимні характеристики роботи освітлювальних та інших приладів (час вмикання та вимикання, період спрацювання).

В залежності від ємності АКБ (вимірюється ампер/годинами) визначається і час протягом якого будуть працювати підключені електроприлади. Чим ємність АКБ більша тим краще, але є зворотня сторона – пропорційно ємності зростає і вартість акумуляторної батареї, крім того для належного заряду необхідно використовувати більш потужні сонячні панелі та контролери заряду.

Конструктивним «скелетом» рішення є опори з противандальною шафою, у якій розміщається пристрій контролю й акумулятор. Для забезпечення довговічності та корозійної стійкості до атмосферних явищ опори проектують із товщиною стінки не менш 3 мм, здійснюють обробку антикорозійними матеріалами (гаряче цинкування) додатково розраховуються вітрові навантаження. Фундаменти опор освітлення застосовуються різних типів залежно від умов розміщення (тип  грунту) .

Світлодіодні світильники (LED) для освітлення вулиці, доріг (магістралей) відрізняються довговічністю, потужністю і високою ергономікою. Ці пристрої формують ідеальні умови для зовнішнього освітлення, скорочують витрати на електроенергію.

Головні переваги LED ламп вуличного, дорожнього (магістрального) освітлення:

 1. Ефективність. Світлодіодні світильники мають потужний світловий потік, який забезпечує найкращу видимість навіть при складних погодніх умовах.
 2. Економічність. У порівнянні з традиційними світловими джерелами зовнішні LED світильники дозволяють економити до 80% електроенергії. В умовах постійного здорожчання вартості енергоносіїв – це дуже вигідна інвестиція.
 3. Міцність. Мережі вуличного освітлення працюють в діапазоні температур -40 …+50°С. Корпус не схильний до впливу згубних природних факторів.
 4. Довговічність. Термін використання світлодіодних становить від 40 до 50 тис. год. Підключення пристроїв тільки в нічний період збільшує тривалість їх роботи. Рівень потужності залишається на такому ж рівні протягом усього терміну експлуатації.
 5. Екологічність. Вуличні дорожні ліхтарі не потребують спеціальних умов утилізації, оскільки у їх виробництві не використовуються шкідливі речовини (ртуть, важкі метали).zovnishnye osvitlennya

В результаті системи автономного зовнішнього освітлення – це комплект оптимально підібраного по потужності та функціоналу обладнання. Орієнтована ціна повний комплект світильника для вуличного освітлення на сонячних батареях 900 дол. США*

Під замовлення виконується виготовлення опорних конструкцій під фотомодулі та світильники потрібної потужності на вже встановлені бетонні чи металеві опори.  vulychni lihtari na sonyachnyh batareyah

     Можливості використання

Найбільша перевага світильників на сонячних батареях це мобільність – встановлювати їх можна всюди, за бажанням власника, а пов’язано це, звичайно ж, з відсутністю необхідності в монтажі електропроводки. Так що встановити їх можна в будь-який час, а не тільки на стадії проектування доріг, вулиць, ландшафту, зелених насаджень або доріжок, в яких зазвичай прокладається силовий кабель для електроживлення звичайних світильників. Але не варто забувати, що на стадії установки варто задуматися про питання прямого надходження сонячного світла на акумулятор освітлювального приладу.avtonomne osvitlennya avtomagistralej

Світильники вуличного освітлення є надзвичайно затребуваними в промисловості – освітлення складських площ, територій, котрі потрібно охороняти. Окрім того в таких приміщеннях та територіях  завжди потрібна електрика для відео спостереження та систем охорони. Це також можна забезпечити з допомогою сонячних батарей.Vulychne osvitlennya

Майбутнє використання автономного сонячного освітлення

      Технологія автономних світодіодів

Перспективним напрямком розвитку технології автономного освітлення є масове використання автономних світлодіодів. Це наступне покоління світлодіодного освітлення забезпечить додаткову економію та підвищення продуктивності використання електрики. Наприклад, за алгоритмом буде змінюватися рівень освітленості у кімнаті залежно від кількості присутніх, або зменшивши рівень освітлення в некритичних областях, таких як зали або сходи, сільські вулиці. svitylnyky vulychnogo osvitlennya

      Системи штучного інтелекту

Системи штучного інтелекту на основі світлодіодного освітлення “навчать”, як оптимізувати будівлю для задоволення людей, управління витратами та впливу на навколишнє середовище. Такі смартові автономні будівлі мають потенціал для зміни  здоров’я людини та планети. Результатом буде здорова планета та здорові люди – і здоровіші люди досягнуть більшої продуктивності. Смарт будинки зможуть оптимізувати ціну на енергоносії за допомогою балансу між джерелами енергії від сонячної або вітрової електростанції або купівлі з мережі.

      Реальні проекти та рішення   

Наша компанія готова розрахувати та змонтувати системи автономного вуличного освітлення керуючись досвідом найкращих світових виробників сонячних батарей та світлодіодних ліхтарів. Першим прикладом автономного світильника, пристрою для зарядки смартфонів та роздачі інтернету (Wi-Fi) є один з наших проектів – сонячне дерево.Avtonomne osvitlennya

Ми пропонуємо лише перевірені рішення, за розумними цінами та виконання замовлення в чіткі строки.

Меню